Türk Telekom I Ev İnterneti I İş İnterneti I TiviBu I Sabit Telefon
TÜRK TELEKOM EV & İŞ İNTERNET ABONE MERKEZİ
TÜRK TELEKOM EV & İŞ TELEFON ABONE MERKEZİ
TİVİBU ABONE MERKEZİ
(TİVİBU UYDU TEKNİK SERVİS)
0 312 244 44 31
0 533 660 85 32
Tivibu Net Fiyat Kampanyası

24 aylık sözünüze en avantajlı net fiyat seçenekleriyle Tivibu bu kampanyada. Üstelik HD fiyat farkı da yok!
Yerli ve yabancı kanalların yanı sıra spor, sinema, dizi, belgesel, haber, yaşam, müzik ve çocuk kanallarından ilgi alanınıza uygun paketi seçin Tivibu’nun keyfini çıkarın.
Siz de hemen Tivibu Net Fiyat Kampanyası ile Tivibu’ya gelin dolu dolu TV keyfini yaşamaya başlayın!
Kampanya Detayları
Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?
Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Uydu ve Ev müşterilerimiz faydalanabilir.

Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?


Tivibu Net Fiyat Kampanyası aşağıdaki paketler için geçerlidir.
Paket İsmi - Kampanyalı Paket Fiyatı (KDV Dahil) - Taahhüt Süresi -
Aile Paketi - 23,90 TL - 24 Ay -
Sinema Paketi - 29,90 TL - 24 Ay -
Süper Paketi - 35,90 TL - 24 Ay -
Tarife Fiyatı ve Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.
Tivibu Ev için, HD paketlerin tarife ücretleri SD +5 TL’dir.
Belirlenen fiyatlara %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.
Kampanya sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.
Hediyeler

Kampanya dahilindeki Tivibu Aile Paketi, Tivibu Sinema Paketi ve Tivibu Süper Paket abonelerine mevcut paket içerikleri ile aynı olan Tivibu Go paketi hediyedir. Abonelerden kurulum ücreti alınmayacaktır.
Kurulum Hizmeti
Kampanya kapsamında iç kurulum ücreti alınmayacaktır.

Cihazlar hakkında
Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.
Üyelik geçişleri hakkında
Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.
Film kiralama hizmeti hakkında
Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

İptal hakkında
Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

Tivibu Ev ve Tivibu Uydu Platform hizmeti nedir?

Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir.
Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır. Bu yayınları durdurma, geri alma, seçilmiş programları 1 hafta içerisinde tekrar izleme gibi kontrolün yüzde yüz kullanıcıda olduğu özellikler müşteriye sunulmaktadır. Yerli ve yabancı film, dizi, müzik klibi, program, belgesel gibi yayınlar ve altyapısı elverişli olan abonelere HD yayınlar sunulmaktadır.
Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur.
Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.
Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.
TÜRK TELEKOM EV & İŞ İNTERNET ABONE MERKEZİ
TÜRK TELEKOM EV & İŞ TELEFON ABONE MERKEZİ
TİVİBU ABONE MERKEZİ
(TİVİBU UYDU TEKNİK SERVİS)
0 312 244 44 31
0 533 660 85 32
MeTu Bilgisayar Elektronik (2006) Hizmetinizdeyiz.